top of page

Klenotník - Dipl.Faser - Inštruktor  František Holub

František Holub

 

Je výrobca briliantových šperkov, šperkov s pravými farebnými drahými kameňmi,svadobných obrúčok tej najvyššej možnej kvalite aká sa dá v šperkárstve dosiahnuť.

 

Kvalitná ručná zlatnícka práca  v kombinácii s odlievacou technológiou a vsádzanie briliantov s mikroskopickou presnosťou. František Holub je žiakom jedného z najlepších faserov na svete Vitalijho Kricuka a podľa slov Pána Kricuka bol práve František Holub jeho najlepším žiakom .Sám mu navrhol  aby prevzal túto prácu a venoval sa aj učeniu ďalších faserov.

 

Dnes má František vlastnú školu pre jednotlivcov a chodia sa k nemu učiť z celého sveta. Na svoje šperky dáva ako jediný neobmedzenú záruku a garantuje absolútne nulové množstvo  vypadnutých  briliantov .

 

Jeho kvality si môžete preveriť napríklad aj na youtube kde je veľmi úspešný a jeho prácu sledujú odborníci z celého sveta . František napriek vysokej kvalite šperkov ostáva skromný a ceny popri konkurencii má veľmi prijateľné.  Jeho kvality si všimol aj mediálny svet a stáva sa osobným zlatníkom tak bežných zákazníkov ako zákazníkov zo sveta celebrít.

1.jpg
bottom of page